Letní odstávka

Zobrazeno: 0

Ve dnech 11. – 24. 7. bude probíhat letní odstávka – krytý bazén bude uzavřen!!! Děkujeme za pochopení

Otevírací doba krytého bazénu během letních prázdnin 2022

Zobrazeno: 2

Provoz krytého bazénu

v Rožnově pod Radhoštěm

během školních letních prázdnin od 1. 7. – 31. 8. 2022

Pondělí     12.00 - 21.00

Úterý         12.00 - 21.00

Středa       12.00 - 21.00

Čtvrtek      12.00- 21.00

Pátek         12.00 - 21.00

Sobota      08.00 - 21.00

Neděle      08.00 - 20.00

 

Ve dnech 11. – 24. 7. bude probíhat letní odstávka – krytý bazén bude uzavřen!!! Děkujeme za pochopení

 

Tel.: 571 657 594

E-mail: roznovsky@krytybazen.cz

www.krytybazen.cz

 

Na Vaši návštěvu se těší zaměstnanci krytého bazénu

v Rožnově pod Radhoštěm.

Venkovní koupaliště letos otevře 1. června

Zobrazeno: 1

Blíží se sezóna letního koupání. Na rožnovském koupališti jsme připraveni otevřít brány pro návštěvníky ve středu 1. června. Věřmě, že nás nezradí počasí, a nebudeme muset odložit otevření na později.

I v letošní sezóně se můžete těšit na oblíbené vodní atrakce, jako je skluzavka, vodní banán nebo trampolína. Pro zpestření si můžete také zahrát beachvolleyball nebo třeba stolní tenis. 

Všechny důležité informace naleznete na stránkách rožnovského koupaliště www.krytybazen.cz/koupaliste 

Zveřejnění projektu přeměny

Zveřejnění projektu přeměny

V souladu s ust. § 33a, odst. 4 zákona č. 125/2008 Sb., zákon o přeměnách obchodních společností a družstev, informujeme že dne 11.5.2022 byl uveřejněn "Projekt přeměny obchodní společnosti odštěpením sloučením s existující společnosti", kde společnost KRYTÝ BAZÉN ROŽNOV, spol. s r.o. figuruje ve smyslu § 245, odst. 3 výše zmíněného zákona jako nástupnická společnost. Plné znění projektu je dostupné zde.

Číst dále

Od března vstoupí v platnost nový ceník služeb Krytého bazénu

Zobrazeno: 0

Krytý bazén v Rožnově je opět otevřen pro všechny. Díky rozhodnutí Vlády už návštěvníci bazénu nemusejí při příchodu prokazovat bezinfekčnost. Otevírá se tak cesta na bazén pro další skupiny lidí, např. neočkované proti COVID-19. Bazén je na to připraven. K dispozici je stoprocentní kapacita, v plném provozu jsou všechny služby včetně parních lázní či whirpoolu. Do konce měsíce zároveň mají návštěvníci příležitost využít stávajících cen vstupného. Od 1. března poté vstoupí v platnost nový ceník Krytého bazénu, který přinese mírné zvýšení cen služeb.

 „Jsme rádi, že na základě rozhodnutí Vlády ČR už není nutné kontrolovat bezinfekčnost. Nejen, že to našim návštěvníkům přinese rychlejší a komfortnější odbavení při vstupu na bazén, našim zaměstnancům také odpadne nepříjemná povinnost některým zákazníkům vstup neumožnit. Zároveň se návštěvníci nemusejí obávat, že by jim hrozilo nějaké zvýšené riziko. Pokračujeme v nastavených vyšších parametrech týkajících se dezinfikování prostor a cirkulace vzduchu," říká jednatel Krytého bazénu Jan Morcinek.

Od 1. března začne na bazéně platit nový ceník. "Je to přirozeně z důvodů rostoucích cen nejen za energie, ale také za materiál či služby. Jsme předešvším rádi, že jsme udrželi stávající ceny až do této chvíle. Stávající ceny jsme udrželi i ve srovnání s jinými sportovišti v okolí i v Republice poměrně dlouho. Chtěli jsme umožnit lidem, a hlavně dětem, využívat stávající ceny během jarních prázdnin, to se nám povedlo, navíc teď je tady ještě do konce měsíce příležitost např. pro neočkované. Zároveň si myslím, že zdražení přichází jen v té nejnutnější míře, a že nové ceny nejsou takové, aby lidi od návštěvy bazénu odradily. Snažili jsme se také brát ohled na určité skupiny zákazníků, jako jsou děti nebo senioři, výraznější sleva přichází pro předplatitele našich služeb, tzv. abonenty,“ dodává Morcinek.

Nový ceník je k nahlédnutí v sekci Ceny vstupného.